Büroların Dikkatine !

İddaaBonus2.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:nayim2017
[email protected]

İDDAABONUS

Mesajlar
188
Reaction score
3
Puanları
18
fqfqfqfqgqgq.jpeg

1) 15 Günlük periyod içerisinde farklı günlerde gerçekleştirilen;

- 3 adet yatırım işlemine 40 TL Free Bet
- 6 adet yatırım işlemine 100 TL Free Bet
- 10 adet yatırım işlemine 150 TL Free Bet

2) Hesaplamaya dahil olacak her yatırım işleminin min. 100 TL olması gerekmektedir. Free Bet talep edilmiş olan takvim gününden önceki 15 gün içerisinde gerçekleştirilen finansal işlemler baz alınarak hesaplanacaktır.

3) Aynı gün içerisinde yapılan yatırımların 1 tanesi hesaplamaya dahil edilecektir. (Örneğin; 26 Ağustos gününde 2 adet farklı 100 TL üzeri yatırım gerçekleştirmeniz halinde sadece bir adet işleminiz FreeBet ödülü için hesaplamaya dahil edilecektir.)

4) Çekim işlemi gerçekleştirildiği an yatırım adedi sıfırlanır. Çekim sonrası ilk yatırım 1. olarak baz alınarak ertesi günler gerçekleştirilen yatırımlar üzerine eklenerek devam eder. (Örnek olarak; 7 farklı gün en az 100 TL yatırım yapmış ve bugünler içerisinde çekim işlemi gerçekleştirememiş bir üyemizin Canlı Destek hattımıza bağlanarak Free Bet Plus+ talep etmesi halinde kontrolleri sağlandıktan sonra hesabına 100 TL Free Bet tanımlanacaktır.)

5) Diğer promosyonlarımızdan yararlandığınız yatırımlarınız için de Free Bet talebinde bulunabilirsiniz.

6) Free Bet talebinizi ilettiğinizde açık bahsiniz ve bakiyeniz bulunmaması gerekmektedir.

7) Bu promosyon 26/08/2018 saat 12:00’dan itibaren gerçekleştireceğiniz yatırımlar için geçerli olacaktır.

8) Freebet tanımlandığında sayı tekrar sıfırlanacaktır ve hesaplanan yatırımlar için herhangi bir hakkınız kalmayacaktır. Örneğin 4 farklı günde minimum 100 TL yatırım işlemi olan bir üyenin Free Bet talep etmesi ve tanımlama sağlanması halinde, 1 adet Free Bet’ten yararlanılmamış yatırımı olacak ve sonraki 2 gün içerisinde de en az 100 TL yatırım gerçekleştirmesi halinde bir adet 40 TL Free Bet daha talep etme hakkınsa sahip olacaktır.

9) Tanımlanan Free Bet çevrimi için kupona alınacak her bahsin en az 1.60 oran olması gerekmektedir. Bu orana uygun şekilde tekli ya da kombine bahis alabilirsiniz. Ayrıca Freebet ile oluşturulan kupon toplam oranı en fazla 50 olarak hesaplanacaktır.

10) Kazanılan Free Bet miktarı için çevrim tamamlandıktan sonra Free Bet miktarı düşülerek kazanç miktarı, ana kasaya aktarılacaktır.

11) Bu promosyon bütün yatırım yöntemleri için geçerlidir.

12) Bu promosyon için Genel Bonus Kuralları ve Şartları geçerlidir.

Güncel Adres: Betmoon49.com
 
Üst Alt