Büroların Dikkatine !

İddaaBonus2.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:nayim2017
[email protected]

SORU CEVAP Beyler bir bakar mısınız

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
2,576
Ziraat bankasından arkadaşa cepbank yaptim ona sadece bilgilendirme mesajı gitmiş şifre gitmemiş mesajda işlem iptali de olmuyor mobil şubeden ne yapabiliriz

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
763
Ziraat bankasından arkadaşa cepbank yaptim ona sadece bilgilendirme mesajı gitmiş şifre gitmemiş mesajda işlem iptali de olmuyor mobil şubeden ne yapabiliriz
Bankanın müşteri hizmetlerini ara iptal ettir hemen ederler tekrar para hesabına yansır

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
1,653
Şifre gitmediyse iptal edilir kardeşim müşteri hizmetlerini ara oluyor böyle bazen şifre gitmeme durumu iptal ediliyor

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
1,732
24saat içinde işlem yapılmazsa otomatik iptal oluyor zaten

ADMİN
Yönetici
Admin
Reaction score
48,072
😀 bekarken çoluk çocuk yokken gençliğinde bende at gibi heriftim evlenince senide görücez 😉😀
evlenip ... edeceğime bekar kalıp alayına... şey ederim felsefesi şimdilik ama seneye yaza nişan yaparız gibi dur bakalım şimdilik tadını çıkarıyoruz :D bekarlık arada zor ama pandemide hatunsuz kaldım bir süre sonra yasak kalkınca normale döndük :D

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
763
evlenip ... edeceğime bekar kalıp alayına... şey ederim felsefesi şimdilik ama seneye yaza nişan yaparız gibi dur bakalım şimdilik tadını çıkarıyoruz :D bekarlık arada zor ama pandemide hatunsuz kaldım bir süre sonra yasak kalkınca normale döndük :D
Aynen evlensen bir dert evlenmesen bir dert ama yaş ilerledikçe harbi zor oluyor herşey

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
1,653
😀😀 bekarlık amelelik başka bir şey degil inşallah nisanına gelirim kardeşim haber ver yeter

Üst Alt