Büroların Dikkatine !

İddaaBonus2.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:nayim2017
[email protected]

Forvetbet 20 TL WhatsApp Bonusu - Yatırım Şartlı

İDDAABONUS

Mesajlar
5,877
Reaction score
273
Puanları
83

Forvetbet Whatsapp uygulamamıza dahil olun 20 TL hediye bonusu ve %100 yatırma bonusu kazanın!

Bu promosyondan istisnasız TÜM FORVETBET MÜŞTERİLERİ yararlanabilir.

Kural ve Şartlar
Promosyondan yararlanabilmek için yapmanız gereken; Forvetbet'te kayıtlı telefon numaranızdan, WhatsApp numaramızı (0044 7466 459708) ekleyip Kullanıcı Adınız ile birlikte "Forvetbet Kazandırır! " yazmanız ve whatsapp mesajı olarak göndermeniz gereklidir.
Örnek; Kullanıcı Adı – Forvetbet Kazandırır!
Mesaj gönderme işleminin ardından gerekli kontroller yapılarak kaydınız oluşturulacaktır.
Kaydınız oluşturulup işlemleriniz tamalanarak maksimum 5 iş günü içerisinde tamamen bedava 20 TL bonusunuz hesabınıza aktarılacaktır ve Whatsapp üzerinden bonus bilgilendirmeniz yapılacaktır.
Bu işlemlerin ardından ilk 1 hafta içinde yapacağınız ilk para yatırma işlemine de %100 bonus alabileceksiniz. (Maksimum Bonus 100 TL) Bunun için de tek yapmanız gereken yatırmanızı yaptıktan sonra Canlı Yardım Servisimize bağlanarak bonusunuzu talep etmek olacak.
Daha önceki hediye bonuslarımızdan faydalanmış üyelerin Whatsapp Kampanya Bonusu, önceki almış oldukları hediye bonuslar düşülerek kalan kısmı aktarılacaktır.
Daha önceden para yatırma işlemi olmayan üyelerimiz bonustan elde edecekleri kazancı çekmeden önce dilediği bir yöntemle herhangi bir tutarda para yatırma işlemi yapmalıdır.
Birden fazla üyelik açmış olan yada aynı telefon numarası ile açılmış (hesaptaki kayıtlı isim farklı olsa dahi) birden fazla hesabı bulunan üyelerin bonusları değerlendirme dışında tutulacak ve herhangi bir bonus aktarımı yapılmayacaktır. Ayrica aynı IP, cihaz, telefon ile açılmış bağlantılı hesapları bulunan üyeler de hediye bonustan yararlanamaz. Sadece %100 yatırım bonusundan faydalanabilir.
Bu bonusun çevirme vs gibi şartları genel bonus kurallarında belirtildiği gibi olacaktır.​
 
Üst Alt