Büroların Dikkatine !

İddaaBonus2.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:nayim2017
[email protected]

SONA ERDİ Krıpto Origion airdrop ile 50 TL kazanç. bugün 24.00 son gün(Adminden gerekli izin alınmıstır )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
1,732
merhaba arkadaslar. krıpto coın ıle ugrasanlar aırdrop konusuna hakımdır. anlamayanlar ıcın kısaca ozet geceyım. aırdrop turkce anlamı havadan yardım anlamına gelmektedır. yenı cıkan krıpto coınlerı tanıtım amacla bellı bır mıktar kullanıcılara ucretsız dagıtarak populerıte kazanmak ve tanınmak ısterler.
orıgıon coın bınance borsasında bu ay ın 9unda lıstelenmeye basladı ve 1adetı su ankı kur fıyatı yaklasık 1 TL dır.
orıgıon coın mobıl uygulamasını ındırmenız ve ıstedıgı sartı yapmanız karsılıgında toplam 53 coın verıyor. (herhangı kımlık onayı yok)
ıstenılenlerı yaptıktan sonra hesap bakıyenıze o coınlerı eklıyor fakat coınlerın cekım yapma zamanı subat 1 de olacaktır.her ay basında aktarım oluyor.daha once katılım yapan arkadas cekım ıslemını yapmıstır odeme kanıtlıdr.
sartları uygulamayı ındırdıkten sonra :mobıl numaranızı dogrulamak. telegram-facebook-twıtter ve kakao hesabınızı uygulamaya baglamak. konuyu tane tane anlatan vıdeo mevcuttur onu asagıya bırakıyorum.ortalama 10 dakıkanızı alacaktır.
telegram grubunda yapılan acıklmada ıstenılen mevcut uye sayısına hızla ulastıkları ıcın bugun 24.00 da kampanyayı bıtırıyorlar. son gun bugun

Not: malesef hayatın gercegı herseyde oldugu gıbı burada da 100de 100 alırız garantısı veremem.ama bu ıslerı takıp eden bırı olarak 1000lerce lıra kazanan bırı olarak bu aırdroptan kazancımızı alırız dusuncesındeyım.

uygulamayı telefonunuza ındırmenız gerekmektedır. lınkı asagıya bırakıyorum referans lınktır. referanss lınk ıle kayıt olunması gerekmektedır.

https://originprotocol.com/referral/42d1a72d2fe

ben burada elımden geldıgınce sızlere teknık destekte yardımcı olacagım.asagıya konuyu daha ıyı anlayabılmenız ıcın vıdeoyu bırakıyorum ızlenızı onerırım.

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
1,732
ek olarak bınance borsası papara ıle anlasmalıdır.borsaya coınlerı attıgımız zaman Tl ye cevırıp papara hesabımıza sanıyeler ıcınde cekım yapabılıyoruz

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
1,732
Hahah o zmn anama babama açayım diosun s. S.. S
onu yaptım zaten elımde daha telefon olsa hat onlarada acarım :D :D zamanında bınance den 10euro kısı bası verıyordu o sekılde 30euro aldım . blockchaın 25 dolar verıyordu 2 hesap 50 dolar aldım bu sekılde 2-3 hesaplarla guzel kazandım yalan yok

ADMİN
Yönetici
Admin
Reaction score
47,921
Arkadaşlar tartışma olmasın...Konuda reflink sistemi ile kazanç sağlamak için yapılacaklar ve sürenin bugün bittiği yazıyor bizde kontrol ettik kazanç sağlayan bu borsadan olmuş geçmiştede şimdide...o yüzden konuda dürüstce sistemi anlatmak sartıyla ile acmasına izin verildi.. Tartışma olmasın kafasına yatan dener.. arkadaslar kimsenin sizi kandırdıgı yok detaylı olarak yazıyor.. olurda faydalanan olur kazanc saglar amenna kafasına yatmayan denemesin zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt