Büroların Dikkatine !

İddaaBonus2.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:nayim2017
[email protected]

Luckybet Çevrimsiz %50 Mobil Ödeme Bonusu

İDDAABONUS

Mesajlar
188
Reaction score
3
Puanları
18

ethrhrjtyj.jpeg

1. Her yatırım miktarı için %50 Çevrimsiz Mobil Ödeme bonusunu canlı destek ekibinden talep edebibilirsiniz.

2. Mobil ödeme işleminizin tamamlanmasının ardından Luckybet para yatırma bölümünde ki Mobil Ödeme formuna Yatırım Miktarı ve mail adresinize gelen 17 haneli GPA kodunu eksiksi olarak girmeniz gerekir.

3. Mobil ödeme yöntemi ile 24 saat içerisinde 3 (Üç) kez yatırım yapabilirsiniz.

4. Bu promosyondan 24 saat içinde yararlanabileceğiniz maksimum bonus miktarı 25₺'dir. Alınan bonus miktarının 2 katı kazanç sağlayabilirsiniz.

5. Alınan bonus miktarı ile yapacağınız kuponlarda her maçın oranı 1,80 ve üzeri olacak şekilde, tüm bahis seçeneklerinde geçerlidir.

6. Bu yatırım yönteminden sağlayacağınız kazancı çekebilmek için yatırımınızın üzerinden 48 saat geçmesi gerekmektedir. Sağlayıcı tarafından kesilecek olan komisyyon tamamiyle kullanıcıya aittir.

7. Bir önceki yatırımınıza ait bonusunuzu kullanmamanız durumunda yeni yatırımınız için bonus talep edemezsiniz. Mobil ödeme bonusu farklı bir promosyon ile birleşitirelemez. Geçmişe dönük bonus tanımlaması yapılamamaktadır.

8. Yatırım bonusu alan üyeler haftalık spor kayıp bonusundan yararlanamazlar.

9. Mobil Ödeme bonusunuzu yatırımınızı gerçekleştirdikten hemen sonra talep etmeniz gerekmektedir, ardarda yapılan yatırımlara toplu bonus aktarımı yapılmayacaktır.

Güncel Adres: Luckybet27.com
 
Üst Alt