Büroların Dikkatine !

İddaaBonus2.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:nayim2017
[email protected]

Slotbar Arkadaşını Getir Bonusu 100 Freespin

İDDAABONUS

Mesajlar
188
Reaction score
3
Puanları
18

gqgqgqgqgq.png

1.) SlotBar'a Sizin referansınızla üye olan ve min. 100 TL yatırım yapan arkadaşlarınız için 100 Free Spin kazanabilirsiniz.

2.) Bu bonustan faydalanmak isteyen kullanıcıların son 30 gün içerisinde en az 1 defa yatırım yapmış olması gerekmektedir.

3.) üye yaptığınız arkadaşınızın yatırım gerçekleştirdiğinde canlı desteğe bağlanarak kullanıcı adınızı belirtmeli ve referansınızı onaylamalıdır. üyelik tarihi 1 haftadan eski olan kullanıcılar arkadaşlık bonusuna dahil değildir.

4.) Arkadaşınızın referansınızı onaylamasından hemen sonra bonusunuz hesabınıza eklenecektir. Bonusun bir çevirim şartı bulunmadığı için istediğiniz alanda kullanabilir, kazanç elde edebilir veya çekebilirsiniz.

5.) 100 Free Spin ile elde edebileceğiniz maksimum kazanç, üye yaptığınız arkadaşınızın ilk yatırımı kadardır. Spinlerin bir kısmıyla kazanç sağlayıp, çekim talebi vermeniz halinde, kazancınız maksimum kazanç tutarından fazlaysa düşürülecek ve kalan spinleriniz iptal edilecektir.

6.) Bu bonusumuzdan ikinci bir arkadaşını üye yaparak tekrar faydalanmak isteyen üyelerimizin; hem kendisinin, hem de ilk getirdiği üyenin en az 2 yatırımı bulunması gerekmektedir.

7.) Bedava bonuslarımız her üyemiz için bir defa ve aynı ev adresi, email adresi, IP adresi, aynı kredi kartı bilgileri ve ortak ağı (işyeri, ortak WI-FI alanı gibi) kullanan kişilerden sadece bir kişiye ve aynı aileden bir kişiye verilebilir. SlotBar bu kurallara uyulmadığını tespit ettiğinde tüm kazançları ve oyunları engelleme ve silme hakkına sahiptir.

Güncel Adres: Slotbar12.com
 
Üst Alt