Büroların Dikkatine !

İddaaBonus2.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Bizimle İletişime Geçin

live:nayim2017
[email protected]

ADMİN
Yönetici
Admin
Reaction score
48,253
trabzonla olur bozmazsa gol krallıgı değişebilir..ispanyada cadiz gelebilir bence çok basmasaydın yinede bol şans hocam

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
831
Trabzon gelmez haberin olsun

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
1,653
Sivas a bile olanak tanırım ama trabzon gelmez dostum bakma trabzon iyi bir grafik sürdürüyor ama fixtür ü rahat değil trabzonu delik deşik edecek takımlar var

İDDAABONUS

Reaction score
90
Bakalım ya fazla oynamadim ya 100 tl bastim 1683 veriyor inşallah gelir başakşehir bu hafta galibiyet aldi inşallah trabzon da alir Sakata girmeyiz

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
764
Çorumlular basmış forumumuzu :D
çoruma geldim katmer de yedim..:D çarşısı var bi tane uzun yürüdük yol boyu :D
bi hatu nvardı üniden onun için geliyordum arada insanları iyidi.. ama sungurluyu hiç sevmedim... orası illet bi yerdi :(
zaten 2 tane caddesi var :) o bölgedeki şehirler arasında en gelişmişide çorumdur yine insanı iyidir amabi daha gidersen sırık kebabı ye :)

İDDAABONUS

Özel Üye
Reaction score
1,653
Çorumlular basmış forumumuzu :D
çoruma geldim katmer de yedim..:D çarşısı var bi tane uzun yürüdük yol boyu :D
bi hatu nvardı üniden onun için geliyordum arada insanları iyidi.. ama sungurluyu hiç sevmedim... orası illet bi yerdi :(
Çorum çoğu ile göre iyidir insanı yakındır hepsi değil tabi 😀 ama genel olarak iyidir yani gelde bu sefer ben gezdiriyim seni sungurlu insanı neden bilmem ama varsa aramızda kusura bakmasın yobaz itici cins ler

Üst Alt